Wonder 3 CPS1 Rom İndir

Yorum Yazın

Wonder 3 oyunun Cps1 rom dosyasıdır. Bu rom dosyası ile Wonder 3. serisini bilgisayarınızda ücretsiz ve tam sürüm olarak oynayabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz wonder3.zip dosyasını Kawaks klasörünün içerisinde Roms klasörünün yine içerisinde cps1 klasörüne kopyalayınız.

Wonder 3 CPS1 Rom İndir

Bu oyunu çalıştırabilmeniz için önceden bilgisayarınızda cps1 uyumlu olan Kawaks emülatürü kurulu olması gerekmektedir. Bu rom dosyası emülatör programı olmadan çalışmaz sadece içerisinde çalışması için gerekli olan verileri barındır.

Kopyalama işlemini direk olarak yapmalısınız yani nasıl indirdiyseniz adını değiştirmeden arşiv dosyasını açamadan direk olarak atınız. Arşiv dosyasını açmanıza gerek yoktur. Kawaks Emülatör arşiv dosyasının gereksinimine göre kendisi verileri alarak oyunu size sunmaktadır.

Kawaks emülatör programı açınız ve menüden Load Game menüsüne giriş yaparak çıkan oyun listesinden Wonder 3 (Japan 910520) oyunun listeden bularak oyunu bilgisayarınızda çalıştırınız.

Oyunda Video alanında oyun oynarken tam ekran, video kalitesi ve diğer video ayarlamaları video menüsünden yapabilir, Sound sekmesine giderek ses ayarlamalarını yapabilir, Game ve Redefine Keys – Control menüsünden ise klavye tuşlarını kendinize göre ayarlaya bilirsiniz. Standart kontrol 1 tuşları klavyede yön tuşları a,s,d,z,x,c tuşlarıdır.

Bunları siz kendinizi göre ayarlayabilir veya bu tuşlar ile oyunu başlatarak oynayabilirsiniz.

Oyunda çalıştırmanın başarılı olması için dikkat etmeniz gereken en önemli özellik oyunu Cps1 klasörüne atmanızdır. Kawaks rom dosyasını buradan çekecektir. Eğer bu klasör içerisinde wonder3.zip olarak bulamaz ise oyun başlamayacaktır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.