World Chef Oyun İncelemesi

Günümüzün popüler mesleklerinden olan ve insanların ilgisini çeken turizm sektörü senelerdir en gözde meslekler arasında yer almaktadır. Birçok insan turizm mezunu ya da konaklama işletmeciliği üzerine ilgisi olan kişilerdendir.

Bu kişiler bazıları hayaller peşinde koşmayı başarmış ya da içinde ukde kalmış kişilerdir. Ama en önemlisi bir meslek ile ilgilenme gibi durumda iken kesinlikle bu yapacağınız meslek sevdiğiniz bir meslek olmalıdır.

Aslında bu oyun siz değerli takipçilerimizin ilgisini çekeceği, mobil olarak oynayabileceği bir oyundur. Ayrıca turizm ya da aşçılık gibi alanlarda ilgisi olan kişiler bu oyunda büyük keyif alacakları aşikar. Çünkü oyun isminden de anlaşılacağı gibi bir aşçılık üzerine kurulu bir cafe işletmesi gibi düşünülebilir.

World Chef isminin Türkçe karşılığı Dünya Şefi olarak çevrilmektedir. Oyun içeriği olarak da Dünya şefi olduğunuzu ve bir cafe işlettiğinizi düşünebilirsiniz. Çünkü bu alanda profesyonel bir cafe yapmanız gerekecek ve üstün bir bilgi ile bunu başaracağınıza eminim. Cafe açmak için gereken bilgiye sahip olmanın dışında aşçılık ve işletme yönetiminde de detayları konuşturmalısınız.

Bu oyun oynanmaya değer ve bir o kadar da keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak başarılı bir oyun aslında. Zaman zaman bir çok değişiklik ile güncelleme gelse de oyun her güncelleme de yenilikler getirmeye devam ediyor. Ayrıca zamanında Farm ville Fish Ville oyunları sırasında bu oyunun dengi ise Restorant City ‘di. Restorant City oyununun sadeleşmiş ve biraz daha gelişmiş hali olduğunu düşünebiliriz.

Oyun içerisinde dükkanınız için farklı ülkelere ait mutfakları bir araya getirecek ve farklı çeşitlerde dekorasyonlar yaparak daha harika görünümler elde edeceksiniz. Bununla da kalmayıp zamanla binanızı daha da büyütüp daha fazla alana sahip olacaksınız. Müşterileri bekletmeyin çünkü onlar bekledikçe daha da kızıyorlar ve sinirleniyorlar.

Etiket(ler):