World of Myths Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

World of Myths oyunun sistem gereksinimleri neler olduğu bu konuda sizlere değineceğiz. Bilmeyenler ve takipçilerimiz için ufak bir nor oyun Steam’de oynaması ücretsiz oyun arasında evet Steam hesabınız ile oyunu indirerek ücretsiz PC ortamında oyunu oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 işletim sistemi kullanıcı olması gerekmektedir.
  • İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz bu işlemci ile eş değer veya daha üstün özelliklere sahip bir işlemci kullanıcı olmanız gereklidir.
  • Bellek: 4 GB RAM en az olması gerekli olan RAM bellek değeridir. Üstü RAM belleklerde oyun performansınız tabiki daha iyi olacaktır.
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT 240 eş değeri ve üstü fakat 512 MB VRAM üstü hızında ekran kartı kullanıcı olmanız oyunu oynamanız için yeterli olacaktır.
  • DirectX: Sürüm 10 bilgisayarınızda kurulum olması gereklidir. Kurulu olmayanlar net üzerinden arama motorları ile DirectX 10 aratarak ücretsiz indirebilir ve bilgisayarına yükleyebililer.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet bağlantısı oyunu oynamanız için yeterli olacaktır.
  • Hard Disk: 1 GB kullanılabilir bilgisayarınızda olması gereklidir.

Evet, arkadaşlar sistem gereksinimlerin tümü bu şekildedir. Konunda anlaşılacağı üzere işletim sistemi haricinde diğer ihtiyaç duyulan sistem gereksinimleri normal, herkes Windows 10 kullanıcı değil tabi bu biraz ücretsiz bu oyunu oynamak isteyen Windows 10 kullanıcısı olmayanlar üzecek gibi gözüküyor. Sistem gereksinimi tutan tüm takipçilerimizi oyunu severek oynayacaklarını düşünüyoruz. Sistem gereksinimiz oyuna uyuyorsa ücretsiz olan bu oyunu Steam hesap ile indirin.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.