World of Tanks Blitz Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

World of Tanks Blitz popüler ve tamamen ücretsiz olarak sunulan tank savaş oyunudur.

9 Kasım 2016 tarihinde çıkarılan bu savaş oyunun Steam, App Store, Google Play ve Windows 10 üzerinden indirilebiliyor. Almanya, Japonya, Fransa, İngiltere ve Çin ülkelerinin yerini aldığı nu tank savaşında 200 üzeri araç, 7 adet tank savaşları ile karşı karşıya geliyorsunuz. Oyunda istediğiniz tankı seçerek aracınızı yükselterek savaşta başarı sağlamaya çalışıyorsunuz.

Lakin bu oyun her bilgisayarda ne yazık ki çalışmıyor. World of Tanks Blitz oyunun çalıştırabilmeniz için minimum işletim sisteminizin alt tarafta bulunan özelliklere sahip olması gerekli.

World of Tanks Blitz Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm işletim sisteminde oyunu oynayabilirsiniz. Windows 10 da dâhildir.
  • İşlemci: 2 GHz Hız ve üzeri işlemci olması yeterli olacaktır.
  • Bellek: 2 GB ve üzeri ram belleklerde hızlı ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. En az 2 GB ram bellek bilgisayarınızda bulunmalı şarttır.
  • Grafik Kartı: DirectX 9.0c uyumlu, 256 MB ve üzeri ekran kartında görüntü kalitesi sorunu yaşamazsanız.
  • Disk Alanı: 3 GB boş yer olması bilgisayarınıza oyunun kurmanız için gereklidir. İsterseniz usb bellek ve harici hard diskete kurabilir kurmak istediğiniz yerde minimum 3 GB boş alan olması yeterlidir.

Oyun kurulumunda 3 GB alan kaplar. Yukarıda verilen bilgisayar yani pc için geçerlidir. Gereksinimler minumum yani en az olması gereken sistem gereksinimleri olup altında oyunu çalıştırmanız zordur.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.