World of Tanks İndir [Resimli Anlatım]

World of Tanks oyunun PC için nasıl indireceğinizi ve bilgisayarda çalıştıracağınızın konusunu anlatacağım resimli bir şekilde arkadaşlar.

İndirme linkinden oyunu bilgisayarınıza indiriniz. İndirme işleminden sonra bilgisayarınızda oyunun kurulumu başlatınız.

World of Tanks İndir

Wot.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra ilk kurulum sırasında dili seçmenizi sizden isteyecektir. Türkçe dil seçimini olduğundan Türkçe olarak seçimi kabul ederek kuruluma devam ediyoruz arkadaşlar.

Diğer bir ekranda diğer oyunlarda anlattığımız şekilde oyunun bilgisayarda nereye kurmak istediğini soran ekranı görürsünüz C:\Games\World_of_Tanks olarak bırakabilir ya da değiştirerek başka bir yere sürücüye ya da USB belleğe kurabilirsiniz.

World of Tanks Kurulum Dizini

Kurulum dizininde sonra karşınıza Directx ve güvenlik duvarına izin ver seçeneklerini göreceksiniz. Bu seçenekleri oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için seçmenizi öneririm seçerek World of Tanks kurulumuna devam edelim.

Kurulumda Seçimler World of Tanks

Evet, son kurulum aşamalarına geliyor bir sonraki ekrandan ise bilgisayarınıza kısa yol oluşturmanızı size soracak ve bilgisayarınıza kurulumu başlatacaktır.

World of Tanks Asıl Kurulum Ekranı

Asıl kurulum ekranına geldik arkadaşlar kurulum ana ekranda oyunun tamamen internetten direk kurmasını bekleyiniz ve ekranda yer alan “Oynat” butonuna basarak oyunu bittikten sonra başlatabilirsiniz.

Kurulum tamamen bitmesini bekliyor ve oyunu çalıştırmaya başlıyorsunuz. Oyunu kurulumu tamamen bu şekilde bitecektir.

Directx kurmayı onaylayanlar ise kurulum sıranda Directx internet üzerinden indirerek bilgisayarınıza kurmanızı sizden isteyecektir siz indirmeyi ve kurulumu onaylayarak tamamen Directx kurunuz. Bu aşamalardan sonra bilgisayarınızda silmediğiniz müddetçe oyunu sürekli oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.