World of Warcraft Starter Edition İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

World of Warcraft Starter Edition oyununu bilgisayara indirmeniz ve kurmanız için hazırlanmış indirme ve kurulum sayfasına hoş geldiniz.

World of Warcraft Starter Edition için ilk olarak alt tarafta bulunan indirme linkine dokunarak bilgisayarınıza kurulum için gerekli olan kurulum dosyasını indiriniz.

World of Warcraft Starter Edition İndir

İndirmiş olduğun WOW.exe dosyasını bilgisayarda çalıştırarak ana kurulum ekranın açılmasını bekleyiniz. Ana kurulum ekranında orta alan büyükçe “Install” kırmızı botunu göreceksiniz kurulum için bilgisayarınıza install butonuna basınız.

World of Warcraft Starter Edition Kurulum Ekranı

Kurulum başladıktan sonra bilgisayarınıza oyunu nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Burada program files içerisinde kurmayı direk bırakarak oyunu buraya kurabilir veya kurulum yerini değiştirebilirsiniz.

World of Warcraft Starter Edition İkinci Kurulum Ekranı

Aynı sayfada oyuna masaüstü kısa yol oluşturmak isterseniz “Create shortcut on destktop” seçimini bırakabilirsiniz. Bu seçimlerden sonra Ok tuşuna basarak oyunun internet inmesini ve bilgisayarınız kurmasını beklemelisiniz.

Bu işlem yaklaşık olarak bilgisayarınızın hızı da düşükse 1 saat kadar sürmektedir. Oyunun tamamen indirerek dolmasını ve kurulum bitmesini beklemelisiniz.

En son kurulum aşamasında oyunu bilgisayarınıza tamamen yükleyerek oyunu başlatmanızı isteyecektir. Oyun bilgisayarınıza tamamen kurulması 13 GB üzerinde gerçekleşecektir. Bunun için oyunun kurulumuna başlamadan önce hard disk ya da kurulum yerinizde 13 GB boş bir alan olması gerekli. 13 GB boş alan yoksa oyun yarıda kalacak ve oyunu başlatamayacaksınız. Bu hususa dikkat etmenizi öneririz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.