Wormax.io Nasıl Oynanır?

Yorum Yazın (2 Yorum)

Wormax.io oyununu oynar oynamaz hemen aklınıza gelecektir eminim. Ben bu oyunun gördüm ya da bu oyun çakma hatırlıyorum ama nerden? Evet arkaşlar haklısınız Slither.io çakma oyunu Slither.io farkı ise daha fazla skin ve hayalet geçiş ve oyun içerisinde verilen özellikleri alarak oyunda değişik özelliklere sahip olabiliyorsunuz.

Oyunda birçok skin mevcut oyun açılışında sitenin hemen alt tarafında bulunan görünüm alanında skinleri seçebiliyor ya da değiştirebiliyorsunuz. Fakat sosyal ağdan paylaşmış olmanız veya oyuna üye olmaz gerekli. Oyunda ki başlıca skinler aslan, kaplan, koyun, yarasa, diğer skinler.

Skin seçiminden sonra oyunun oynamasına gelelim. Oyunda etrafta bulunan yemleri yiyerek büyümeyi ya da diğer rakiplerin size çarparak onları yok edip ondan kalan parçaları yiyerek devam ediyorsunuz. Oyunda en fazla yem toplayan oyunda listeye girerek 1. sıraya kadar yükselmektedir. Fakat bu o kadar kolay olmayacak tabi.

Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Space tuşu hızlı girmenizi sağlıyor. Oyun içerisinde size oynadıkça da alt tarafta gözükecek şekilde hayalet geçiş, aniden durdurma ve diğer özellikler veriliyor doldukça bu özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Oyun bu şekilde diğer kullanıcılara çarpamadan olabildikçe fazla yem toplayın büyük rakiplerinizi sürekli rahatsız ederek baş kısımda gezinin ve onların size çarpmasını sağlayın. Eğer büyük rakip size çarparak başarı ağlarsanız ondan gelen yemler belki de size anında ilk 3 sıraya sokabilir.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

    • Moderatör GörevliYanıtla

      Bizde size teşekkür ederiz. Burası hepimizin yeri konumuz hepimizin oyun eksik ya da eklemek istedikleriniz olursa siteyi geliştirmede bize yardım edebilirsiniz. Görüşünüzü paylaşmak bile siteyi geliştirmede sizlerden bir destektir. Tekrar teşekkür ederiz Nevzat Bey, iyi ramazanlar.