X-Men Vs. Street Fighter CPS2 Rom Emülatör İndir

Yorum Yazın

X-Men ve Street Fighter kahramanlarını seçerek ister iki kişi isterseniz bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Oyun piyasa 1996 senesinde sürülmüştür.

Nostalji tarz atari salonu oyunu olmasına rağmen etkileyici grafik efekleri ve ses animasyonları bulunmaktadır diyebiliriz. Oyunda seçtiğiniz karakter ile siz dövüşürken bilgisayar ile oynayacaklar oyun başlangıcında karışık olarak rakip karakter gelecektir.

3 aşama (round) oynuyorsunuz eğer ilk iki aşamayı alırsanız bir sonraki karakter ile dövüşür bir, bir berabere kalırsanız son seviye dövüşü yenen oyunu kazanır. Siz yenerseniz diğer daha zor rakip gelecektir. İki kişi oynayanlar için yine aynı 3 seviyede 2 seviyeyi alan oyunu kazanır.

X-Men Vs. Street Fighter CPS2 Rom Emülatör İndir

İndireceğiniz bu oyunun Rom dosyası Kawaks emülatörününde çalışmaktadır. İndirdiğiniz arşiv dosyası tek olarak çalışmak çalıştırabilmek için mutlaka Kawaks emülatör programı bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınızda öncede bu emülatör kurulu ise alt tarafta oyunun başlatılması için anlatılanları uygulayın kurulu değil ise sayfa da bulunan Kawaks emülatörü indirerek bilgisayarınıza kurunuz.

İndirdiğiniz xmvsf dosyasını Kawaks klasörünün içerisinde bulunan ROMS ve CP2 klasörünün içerisine taşıyınız, Kawaks programını çalıştırınız.

Kawaks emülatöründe sırası ile File ve Load Game menülerine tıklayarak açılan oyun listesinden Sistem CP2 sıralı liste karşısında X-Men Vs. Street Fighter (Euro 961004) bularak oyunun üzerine tıkladığınız bilgisayarınızda oynaya başlayabilirsiniz.

Oyunu kopyalama işlemini Roms ve CP2 klasörünün içerisine atmanız şarttır, Kawaks emülatörü oyunu çekmek istediğinde burada ki klasöre bakar. Farklı bir yere attığınızda Kawaks emülatör programı oyunun verilerini çekemeyeceğinden oyun çalışmayacaktır. Bu hususa özellikle dikkat etmelisiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.