YangBo Adventure Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

YangBo Adventure oyunu şu an için Steam üzerinden oynaması ücretsiz oyunlar arasındadır.

Steam ücretsiz olan bu oyunu oynamanız için sistem gereksinimlerin neler olduğunu detaylı olarak burada okuyacaksınız. Bu alanda anlamadığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. İşte oyunun sistem gereksinimleri şunlar;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 ve Windows 10 bu işletim sistemlerinde oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. En az kurulu işletim sisteminiz Windows 7 olması gerekmektedir.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo işlemci veya daha üstün işlemciler için oyun oynayabilir.
  • Bellek: 256 MB RAM ve üzeri tüm ram bellekler için oyunu indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: Intel 4000 HD Ekran Kartı veya daha üstü ekran kartları için oyunu sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.
  • Hard Disk: 1 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir. Harici disklere oyunun kurmanız da sakınca yoktur.

Burada verilen sistem gereksinimleri en düşük olması gereken bilgisayar özelliğidir. Eğer bu sistem gereksinimlerin altında bir veya ikiden fazla cihazınız düşük kalıyorsa oyunu oynayamazsınız. İndirip kurmanız zaman kaybı olacaktır. Site de size uygun olan bir oyuna bakmanız da fayda var.

Bu özellikler yakın olan bilgisayarda çalışır ama sistem gereksinimleri tutmadığından dolayı oyunda donma, kasılma yaşaya bilmeniz çok yüksek ihtimaldir. Başta da söylediğim üzere eğer sistem gereksinimlerinden anlamadığınız bir yer veya soracağınız bir şey olursa buradan yazarsanız size dönüş yaparım.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.