Yapboz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

Bilgisayarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz yapboz oyunudur. Oyunda zorluk seçimini yaparak değişik parçalara bölünmesini sağlayın ve parçaları tamamen birleştirin.

Oyunu indirerek bilgisayarınıza kurmanız gereklidir. Oyunu kurma işlemini bitirdikten sonra oyunu başlatınız. Oyun başlangıcında direk oynamanız için kedilerin olduğu resim gelecektir.

Yapboz İndir

Oyun bulunan resim üzerine tıkladığınızda oyun başlayacaktır. Resimler oyun başlattıktan sonra değişik yerlere dağılır siz bu parçaları tamamen birleştirmelisiniz. Birleştirme için birleştirmek ya da sürüklemek istediğiniz resim üzerine dokunuz. Boş alana resim gidecektir. Bu şekilde tüm resim nesneleri bir bütün haline getirerek resimleri sırası ile düzgün olacak şekilde yerleştirmeniz gerekli.

Oyunu 3*3 parça halinde, 4*4 parça halinde ya da daha zor olacak şekilde 5*5 parça halinde seçebilirsiniz. Bu seçimlerden hangisi oyun içerisinde işaretlerseniz o seçtiğiniz adet kadar resimler bölünecektir.

Oyun içerisinde iki adet resim gelmektedir. İsterseniz siz de istediğiniz bir resmi oyunda göstererek o resim üzerinde oynayabilirsiniz. Mesela kendi resminizi ve yahut farklı bir manzara resmi hangi resmi oyuna yüklerseniz o resimde yapboz oynayabilirsiniz. Yeni resim ile oynamak isteyenler “Yeni Fotoğraf” menüsü seçerek resmi yükleyip oynayabilirler.

Oyunda eğer yapamazsanız tekrar başlamak için “Yeni Oyun” menüsüne tıklayabilirsiniz. Bu seferde resimler farklı alanda bölünecek ve siz yeni oyuna başlamış olacaksınız. Yapboz oyununda süre sınırınız yok süresi oynayabiliyorsunuz. Oyundan çıkmak istediğiniz de “Çıkış” menüsünü kullanarak çıkış yapabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.