Yeni Mynet Çanak Okey Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Mynet tarafından yapılan yeni okey android için çanak okey oyunudur.

Oyunun facebook kullanıcısı ve android üzerinden oynayabiliyorsunuz. Oyunda kayıtlı giriş yapabileceğiniz gibi hayalet yani misafir kullanıcı olarak direk olarak ta oynaya bilmeniz mümkün.

Grafik ve ses kalitesi, oyun içerisinde kayıtlı kullanıcı girişi yaptıysanız bonus kazanma, 3G, edge veya Wireless üzerinden oynayabilme, seviye atma seviyeniz yükseldikçe daha iyi oyuncular ile oynama imkanı, amatör olanlar için yeni kullanıcılar ile oynayabilme, tanıdığınız birini oyuna çağırarak beraber oyun oynama, arkadaş ekleme, mesaj gönderme, tablet, BlueStacks ya da cep telefonu ile oynayabilme, özel masa açma, açtığınız masayı yönetebilme gibi özelliklere sahiptir.

Özellikle online oynamak isteyenler için oyun içerisinde binlerce kullanıcı bulunuyor bu oyuncuların hepsi gerçek oyuncu bu da oyuna ayrı bir tat katıyor. Yeni arkadaşlıklar edine bilir, oyun taktiklerini geliştirebilirsiniz.

Mynet Çanak Okey şu anda eb fazla online okey oyunları arasında bu sebeble kullanıcıları fazla. Sizinde oyunu oynayarak denemenizi tavsiye ederim. Özellikle başlarda iyi bir oyuncu iseniz hiç misafir giriş yapmadan gelen bonusları ve seviyeleri kısa sürede geliştirerek oyunda daha da fazla güç kazanabilirsiniz.

Üyelik kaydınızı tamamlayın ve sürekli üye girişi ile oynu oynayın üyelik girişi yapmadığınızda kazandığınız seviye puanları ve başarıdan dolayı gelecek bonusları kaçırmanızın ne alemi var. Üyelik tamamen ücretsiz ve kısa bir sürede mail adresiniz ile üyelik işleminizi gerçekleştire biliyorsunuz.

Yeni Mynet Çanak Okey Android İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.