Zap Zap Zombie Cats Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Zap Zap Zombie Cats oyunun bilgisayarınızda oynamak ve sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız konu sonuna kadar okuyarak sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyun şu anda Steam üzerinden oynaması ücretsiz oyunlar içinde arkadaşlar. Oyunu Steam hesabınız ile ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Eğer Steam hesabını yoksa yine ücretsiz olarak mail adresinizi kullanarak Steam üyeliği yapabilir aktivasyonu tamamlayarak oyunu indirebilirsiniz.

Şimdi konumuz olan Zap Zap Zombie Cats oyunun sistem gereksinimlerini detaylı olarak görelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) ve üzeri işletim sistemi olması yeterlidir.
  • İşlemci: Pentium G3258 veya daha üstün özelliklere sahip bir işlemci olması oyunu oynamanız için yeterlidir.
  • Bellek: 4 GB RAM en az bellek bilgisayarınızda olması gereklidir.
  • Ekran Kartı: Standart bir ekran kartı yeterlidir.
  • Hard Disk: 2 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekir. Harici disklere de oyunun kurmanızda bir sakınca yoktur. Eğer harici disklere USB bellek gibi oyunu kurarsanız oyunu çalıştırdıktan sonra mutlaka harici diski takmanız gerekmektedir. Yoksa oyun oraya kurduğunuz için çalışmayacaktır.

Yukarıda verilen Zap Zap Zombie Cats sistem gereksinimleri en düşük sistem gereksinimlerinin kendisidir. Eğer bu özelliklerden daha alt bir bilgisayar sahibi iseniz oyunu ne yazık ki açamaz, açılsa dahi yavaş oynarsınız. Üstü özelliklere sahip bilgisayar kullanıcıları ise oyunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde oynayacaklardır.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.