Zombie Apocalypse Tam Sürüm Zombi Macera Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın

Zombie Apocalypse aksiyon ve macera oyunudur. Tam sürüm ve tamamen ücretsiz bilgisayar oyunudur.

Oyunda yıkılmış bir şehirde küçük bir insan grubu yaşamanı sürdürmektedir, sen de bu yaşamını sürdürmekte olan ve zombilerden kurtaran birisin zombiler tabi ki senin peşini bırakmayacak ve seni yenmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu durumda sen zombiler ile savaşmalı ve hayatta kalmalısın.

Zombilerle savaşmak için silah ve barikatları kullanmalı bunları etkili bir şekilde yönete bilmesin. Zombiler zorlu ama sen bu işin altında kalkarak hayatta kalabilirsin.

Zombie Apocalypse Tam Sürüm Zombi Macera Oyunu İndir

Oyun başlangıcında sizden oyun sırasında hangi çözünürlükte oynamanızı seçmenizi isteyecektir. Oyun çözünürlüğü sizin bilgisayarda kullandığınız şu an ki çözünürlüğü seçmenizi tavsiye ederim. Eğer bilgisayar da çalıştığınız çözünürlüğü bilmiyorsanız 1024*768 alarak oynayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük seçmemeye özen gösterir oyununda yüksek çözünürlük seçerseniz oyunda kasılma ve dalgalanma sorunu yaşabilirsiniz. En yüksel 1024 çözünürlüğü kullanın bunu sırası ile deneyerek de bulabilirsiniz bu sizin tamamen ekran kartı ve monitörünüz durumuna göre ayarlamalısınız.

Oyuna başladıktan sonra bir kulübe arkasında elinizde silah ile başlayacak karşınızdan zombiler gelmeye başlayacaktır. Birçok zombi silahınızı zombilere tam olarak isabet erek ateş etmeli ve bu şekilde diğer seviyeye geçmelisiniz.

Tabiî ki size zombilerde ateş edecektir can hakkınız var zombilerin ateşlerinden etkilenmeden sağa sola hızlı bir şekilde hareket edin tüm zombileri yok ederek diğer levele geçin. Evet, arkadaşlar oyun bu şekilde ilerlemekte.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.