Zombie Derby. Ride to Survive! Zombi Ezme Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 23 saniye

Yorum Yazın

Zombie Derby. Ride to Survive! oyunu arabanız ile ücretsiz tam sürüm zombi ezme oyunudur.

Amacınız 5 adet değişik arabalardan istediğinizi seçerek yarış halinde önünüze gelen zombileri kaçırmadan ezmek. Ne kadar fazla zombi ezer ve yok edersiniz o kadar puanınız yükselir ve bir üst seviyeye daha başarılı olarak geçebilirsiniz.

Zombileri acımıyorsunuz yolda gördüğünüz tüm zombilerin üzerine arabanızı tam üzerinden geçecek şekilde yok ediyorsunuz. Oyunda amacınız hızlı bir şekilde zombileri diğer insanlara zarar vermeden yok etmek olduğunu unutmayınız.

Zombie Derby. Ride to Survive! oyunu tam sürüm bir oyundur. Seviye, seviye ilerlerseniz oyun içerisinde grafik ve ses efeklerini ayarlamalar alanında değiştirebilir istediğiniz arabayı seçerek oyunu oynayabilirsiniz.

Zombie Derby. Ride to Survive! Zombi Ezme Oyunu İndir

Oyunda ne kadar hızlı gittiğinizi ve ne kadar zombi yok ettiğinizi görebiliyorsunuz. Oyun kontrol tuşları ise klavyenizde bulunan yön tuşları ile kontrolü sağlıyorsunuz. Oyunda aşırı hızlı gitmememizi tavsiye ederim zombileri kaçırıp puanlardan olabilirsiniz.

Oyunda grafikler ve sesler güzel olmamasına rağmen idare edecek bir oyun grafikler pek hoşuma gitmedi paint ile çizilse daha iyi bir grafik çıkarmış sanırım, seslere gelince sesler çok fazla rahatsız edici oyunda ki grafikler ve sesler oyundan sizi itse de ücretsiz olması ve kısıtlama olmaması oyunda tek avantaj diyebilirim.

Zombi araba ile ezme oyunu arayanlar ve ücretsiz olmasını isteyenler bilgisayarına Zombie Derby. Ride to Survive! oyununu indirerek oynayabilirler.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.