Zombie Shooter 2 – Zombiler İle Savaş Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 25 saniye

Yorum Yazın

Zombie Shooter 2 zombilerin istila ettiği yerleri kurtarmak için oynayabileceğiniz zombi savaş oyunudur ve tam sürüm oyundur.

Zombiler etrafı istila etti bu zombilerin tamamını yok edip istila edilen tüm yerleri kurtarmak durumundayız. Silahlarımız var hatta arabalarımız var zombiler üzerimize, üzerimize gelecek korkmadan çekinmeden bu zombileri tamamen yok ederek istila edilen yerleri geri almamız gerekli.

Bu durumda sana çok iş düşüyor oyun seven kardeşim, silahlarımız yeterli arabalarımız tanklarımız var biraz zorlanacaksın ama bu imkânsız olmayacak…

Zombie Shooter 2 Zombiler İle Savaş Oyunu İndir

Zombi tarz istila oyunu arayanlar tam sürüm bilgisayarında oynamak isteyenlere tavsiye ederim. Zombilerin üstünüze gelmesine izin vermeyi ateşlerinden siper alın arabaya onları üstüne sürerek yok edebilirsin bu tamamen sana kalmış yeterli can hakkını bitirme ve tüm zombiler tam isabet alarak ateş et.

Oyunda size verilen silahları ve araçları en iyi şekilde kullanmaya çalışın kalabalık bir zombi grubu gördüğünüzde ise turan taktiği gibi geri kaçarak kalabalığın üzerine gelip dağılmasını sağlayın ve turan taktiğinde olduğu gibi üzerlerine tekrar ilerleyin. Dağılan zombiler neye uğradığını şaşıracak sizin onları yenmeniz daha kolay olacaktır. Macera aksiyon bir arada yalnız oyunda grafik efektleri pek iyi değil düz mantık zombi öldürüyorsunuz.

Bir de ses fazla ve oyunda rahatsız edici düzeyde sesi kısarak oynamanızı tavsiye ederim. Seviye, seviye zombiler daha da zorlaşıyor ve yenmeniz daha da zor hale geliyor dediğim gibi grafik vasat ama keyifli bir oyun.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.