ZS NES Emulators İndir – Atari Oyunlarını Oynayın

ZS NES Emulators yazılımı ile atari oyunlarını Windows işletim sisteminizde oynayabilirsiniz.

Bu program sadece oyunların çalışması için gerekli olan Emulators yazılımıdır. Oyunları ayrı ayrı sayfa içerisinde indirerek çalıştırmanız gerekmektedir. Her oyun için nasıl çalıştıracağınızı sayfa içerisinde anlattık. Şimdi ZS NES Emulators nasıl çalıştıracağınızı ve ayarlamaları size gösterelim.

ZS NES Emulators İndir

İndireceğiniz zsnesw151-402.zip uzantılı dosyayı bulunduğunuz klasöre açınız. Klasör içerisinde iki adet dosya göreceksiniz burada zsnesw.exe dosyasına çalıştırarak ZS NES Emulators uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

ZS NES Emulators Çalıştırma Ekranı

Karşınıza çıkan ekranda space tuşuna basarak devam etmenizi isteyecek space yani boşluk tuşuna basarak üst tarafta yer alan Load menüsüne tıklıyor ve indirmiş olduğunuz oyunu açması için oyun üzerinden iki kere tıklıyoruz.

ZS NES Atari Salonu oyunlarını sitede bulabilir, istediğinizi indirerek oynayabilirsiniz. Her oyunun zipli halde çıkarmadan direk Load penceresinden seçerek üzerine tıklayarak açmanız yeterli zipli dosyayı açmayınız indirdiğiniz şekilde direk çalıştırmak için Emulator programına gidiniz.

Emulator içerisinde grafik ayarlarını, tam ekran olarak oynama ve diğer ayarlamaları bulabilirsiniz. Burada sizlere tavsiyemiz bu standart ayarlar en üst düzeyde nostalji tarz oyunlar olduğu için bilgisayarınızın hızı ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayarlamaları hiç değiştirmeden oyunun Load ile yükleyerek ALT+ENTER tuşuna basarak büyüterek oynamanız olacaktır.

Her oyunun ayrı, ayrı amacı ve kontrol tuşu bulunmaktadır. Oyunlarından ayarlamasını Emulator programı içerisinde yapmayacaksınız. Oyun kontrolleri ve oyun ile ilgili ayarlamaları oyun içerisinde yapacaksınız. Emulator programında sadece programın çalışması sırasında gerekli ayarlamaları bulabilirsiniz.

Etiket(ler):