Zuma Deluxe Demo İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın

Zuma Deluxe oyunu renk eşleştirme oyunudur. Oyun yaklaşık 10 yıldır renk eşleştirme oyunları arasında en fazla oynanan oyunlar arasında sürekli olarak yerini korumaktadır.

Oyunda renkleri seviye, seviye eşleştirmeyi amaçlıyorsunuz. Demo sürüm olduğundan yalnızca belli yerleri oynaya biliyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra çevrenizde dönen topları 3 er eşleştirerek patlamanız gerekli. Sizde bulunan topu ikili ve tekli renklere atarak üçlü eşleşme yapmalı ve patlatarak oyunda devam etmelisiniz.

Renkleri doğru yerlere yani aynı renklerin olduğu yere atmanız gerekmektedir. Eğer sizde bulunan rengin haricinde bir yere atar ve eşleşmeleri doğru bir şekilde yatmazsanız halkalar döne, döne size ulaşacaktır. En son halkada eğer toplar sizin bulunduğunuz orta alana kadar ilerler ve size değer yetişirse oyunu kaybedersiniz.

Oyunda renkleri tam olarak eşleştirir ve gelen topların bitimine kadar renkleri eşleştirirseniz oyunu kazanır diğer seviyeye geçersiniz.

Zuma Deluxe Demo İndir

Oyunu indirerek bilgisayarınıza kurma işleminden sonra direk oyunu başlatmanızı isteyecektir. Oyun kurulumda oyunu başlatabilir ya da masaüstüne giderek kısa yol ile oyunu başlatabilirsiniz.

Zuma Deluxe Ayarlar Menüsü

Oyunu içerisinde direk oyunu başlayabilir “Options” ayarlamalar alanında ekran çözünürlüğü, ses ve müzik ayarlamaları 3-D görüntü seçimini ayarlayabilirsiniz.

Zuma Deluxe Oynama Ekranı

Oyuna başladıktan sonra istediğiniz yere içerinizde bulunan topu atabilirsiniz. Birçok kişi baş alana topu atacağını sanıyor hayır istediğiniz yere fakat aynı renk topa atmanız gerekli. Eşleştirerek topu patlattığınızda patlattığınız yeri arkasında yine 3 renk art, arta gelirse otomatik o toplarda patlayacaktır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.